Можна було б незрозуміло вставити сюди витяги з Закону про захист прав споживачів, які ніхто б не читав, але ми вирішили цього не робити, а просто пояснити, які гарантії отримують наші клієнти, а також умови обміну і повернення замовлень або окремих його позицій.

Перше. Ми гарантуємо якість продукції!

Друге. Гарантія повернення грошей 15 днів!

Шановні покупці, продаючи наш товар, ми впевнені в його якості, і тому своїм клієнтам ми даємо гарантії повернення та обміну товару з моменту отримання 15 днів!

Здійснюючи покупки в інтернет-магазині, ви повинні розуміти, що вони нічим не відрізняються від покупки в звичайному магазині, за винятком того, що ви витрачаєте набагато менше часу на пошуки потрібного товару. Ми відповідально ставимося до всіх прохань і побажань наших клієнтів, і тому хотіли б попросити у вас лише трохи - це приділити кілька хвилин свого дорогоцінного часу і прочитати текст нижче, який дасть відповіді на багато питань. Тож почнемо.

- А що, якщо раптом я отримаю бракований товар?

Ми повністю відповідаємо за якість пропонованої продукції і ретельно її перевіряємо перед відправкою. Є дуже мала ймовірність прихованого заводського браку - його буває неможливо визначити під час відправки замовлення. Ми завжди готові замінити бракований товар. Для цього Вам потрібно зв'язатися з нами: або по телефону в робочий час, або по електронній пошті manager@zapodarkom.com.ua. Зробити це потрібно протягом п'яти днів з моменту отримання товару. Будуть потрібні фото бракованого товару.
- А що, якщо я отримаю замовлення, а там не те, що я замовляв(ла) або не вистачає позицій?

Ми гарантуємо своєчасну відправку і повну комплектацію відправляються замовлень. Насамперед уважно перевірте наявність позицій в замовленні в присутності представника компанії-перевізника або кур'єра. Буває так, що кілька форм вкладені одна в одну або кілька позицій складені в одну упаковку. По-друге, не панікуйте: зв'яжіться з нами, і ми підкажемо оптимальний варіант рішення. На нашому складі поки працюють живі люди, помилки трапляються, хоча і рідко. Ми знімаємо процес складання та упаковки замовлень на відео, знайдемо і подивимося, як формувався саме ваше замовлення. Якщо непорозуміння сталося з нашої вини, ми компенсуємо це зручним для Вас способом: відправимо відсутні позиції, замінимо за свій рахунок або ж повернемо гроші.
- Як замінити або повернути весь замовлення або його частину?

Ми гарантуємо повернення або обмін придбаного у нас товару протягом 15 календарних днів з моменту отримання замовлення. Для цього Вам потрібно зв'язатися з нами в робочий час по телефону або написати на емейл. Зверніть увагу на два моменти. По-перше, обмін товару або повернення грошей можливий лише тоді, коли товар не був у використанні і зберіг свій товарний вигляд (упаковку, пломби, заводські маркування і т.д.). По-друге, обмін і повернення інгредієнтів неможливий.


- Хто оплачує повернення товару?

Ми беремо на себе всі витрати, пов'язані з поверненням продукції в разі виявлення шлюбу або невідповідності замовлених продуктів, якщо Ви їх виявили в присутності представника компанії-перевізника або кур'єра. Якщо шлюб / невідповідність виявлено після виходу з офісу транспортної компанії або після відходу кур'єра, то витрати по поверненню несе покупець. Ми просимо наших клієнтів перевіряти замовлену продукцію в присутності представника компанії-перевізника або кур'єра. Особливо це стосується замовлень, при яких клієнтові важлива підвищена точність у вимірах або ж колірна гамма ..
- Як відбувається процес повернення грошей?

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 15 днів. Вам потрібно зв'язатися з нами в робочий час по телефону або написати нам на пошту і повідомити про свій намір. Ми підкажемо оптимальний варіант повернення замовленої продукції. Отримавши продукцію, ми на складі перевіримо її на наявність слідів використання і цілісність упаковки. Перевірка проводиться не пізніше трьох робочих днів після того, як ми отримали назад посилку з товаром, який вам не підійшов. Після цього ми узгодимо зручний для вас спосіб повернення грошей. Перераховуємо, після перевірки прийнятих позицій не пізніше семи робочих днів. Якщо доставка була безкоштовною, але ви повернули частину товару, і доставка по залишилися позиціях коштує грошей, то ми повернемо кошти за вирахуванням послуг транспортування замовлення до покупця.
- Що буде якщо я не встиг(ла) забрати своє замовлення?

Ваше замовлення буде повернутий на склад відправника. Замовлення, відправлені "Новою поштою", зберігаються у відділенні одержувача 5 днів з моменту прибуття. Після цього Ваше замовлення буде повернутий на склад відправника. "Делівері" зберігає вантаж на складі одержувача 7 днів з моменту прибуття. Після тижня буде нараховуватися пеня за зберігання в розмірі 3 грн в день за кожне місце або згідно тарифів Нової Пошти на момент звернення в транспортну компанію. "Укрпошта" зберігає посилки 5 днів з моменту прибуття, але не більше 30 днів. Після закінчення 5 днів нараховує пеню за зберігання відповідно до тарифів "Укрпошти". Зверніть увагу: СМС інформування про прибуття вашого замовлення на відділення транспортної компанії не є обов'язковою послугою транспортної компанії. Однак від нашого магазину після відправлення посилки Ви отримаєте СМС і лист на вказаний e-mail. Там буде номер поштового відправлення, за яким Ви зможете отримати і відстежити своє замовлення на сайті компанії перевізника. У разі невірно вказаного номеру телефону при оформленні замовлення по телефону або зміні контактного номера при узгодженні, ми не несемо відповідальності за невірно вказані дані. У разі якщо ви не отримали номер декларації на протязі 3-х днів після відправлення / оплати замовлення, просимо Вас зв'язатися з нами для отримання номера декларації.
P.s.: намагайтеся при оформленні замовлення вказувати вірні контактні дані: пошту і номер телефону.

Відповідно до Закону України «Про права споживача», покупець має право обміняти товар або повернути гроші за нього. Обмін або повернення грошей може бути здійснений тільки в тому випадку, якщо товар не був у використанні і зберіг свій товарний вигляд (упаковку, пломби, заводські маркування і т.д.).

Шановні покупці, перевіряйте товар при отриманні в присутності працівників транспортної компанії! Усі надіслані замовлення страхуються на повну вартість і в разі виявлення шлюбу або бою з вини перевізника, вам буде компенсована вартість пошкодженого майна компанією перевозчіком.В випадках виявлення шлюбу, невідповідної якості, неповної комплектації продукції безпосередньо в присутності кур'єра, продавця або представника компанії-перевізника ми обміняємо товар (пересилання / доставка за рахунок продавця) або повернемо гроші. Для цього вам необхідно скласти акт на місці (при співробітниках служби доставки) і вислати його копію нам по e-mail.Возврат грошових коштів за повернутий товар виробляється на наступний день після його прийому на складі продавця, але не пізніше 7 робочих днів з моменту його отримання продавцем. У разі виявлення браку, неналежної якості або комплектації за межами транспортної компанії без присутності кур'єра, всі витрати з транспортування для обміну та повернення продукції несе покупець. Перевіряйте комплектацію замовлень в присутності працівників транспортної компанії. Збірка всіх замовлень відбувається з відіофіксаціей. У разі, якщо передплачений замовлення повертається через закінчення терміну зберігання, повернення коштів здійснюється з урахуванням транспортувальних витрат. Повернення впродовж 15 днів (15 календарних днів з моменту отримання) після відправки замовлення здійснюється силами і за рахунок покупця.